מה חדש


 

 

 

 

 

 

 

Products
Shop
Blog
Contact

הידעת?

- נוזל Paverpol הינו מוצר רב-תכליתי. הוא קיים בצבעים: שקוף (שנראה לבן במיכל, אך הופך לשקוף לאחר הייבוש), ברונזה, שחור, אפור, טרקוטה ואפור עופרת. לחלופין, ניתן לצבוע Paverpol במגוון אבקות (28 במספר) ה-Pavercolor . מיכל Pavercolor אחד מספיק לצביעת 1,000 גרם של Paverpol שקוף!
- נוזל Paverpol מציע לך מגוון אפשרויות יצירתיות. הוסיפו אבקת Artstone לנוזל Paverpol על מנת ליצור חימר המתייבש במגע אוויר, או הוסיפו אבקת Paverplast על מנת ליצור משחת החלקה חסינת-מים.
- האפשרויות הרבות של Paverpol כוללות גם מגוון של טקסטורות משטח. בעמוד המוצרים שלנו תוכלו לראות מוצרים כגון עטיפות, stockinette (כותנה בסריגה פתוחה), pavercotton (פיסות בד מכותנה) ודקורציות טקסטורה. בעמוד היצירות תוכלו למצוא הדרכות בחינם, שיתנו השראה למוזות היצירתיות שלכם.
- נוזל Paverpol יוסיף שכבה חסינת-מים ליצירות האומנות שלכם. אך להגנה נוספת לשימוש בחוץ, אנו ממליצים על שימוש בלכות "ג'וזפין" מט/ סאטן הנוחות לשימוש.

ברוכים הבאים לפאוורפול ישראל

Paverpol הינו מוצר אומנות מהפכני מהולנד, שהומצא ע"י קבוצת אומנים הולנדיים בתחילת שנות ה-90' כאלטרנטיבה סביבתית בטוחה יותר משרף. במקור השתמשו בו בכדי על מנת ליצור פסלים גדולים לשימוש בקרנבלים. אך השמועה על המוצר החדש עברה מהר מפה לאוזן. ברגע שתנסו אותו תבינו מדוע מוצר זה הפך למקשה הטקסטיל/ בד המוביל לצרכי פיסול ברחבי העולם.

- Paverpol בעל תו התקן של ACMI AP. זאת אומרת שהוא הוכח כבטיחותי לשימוש של ילדים ומבוגרים, והוא גם בטוח לסביבה.
- ניתן להשתמש ב Paverpol עם כל חומר טבעי כגון בד, עץ, אבן, קלקר, מתכת, זכוכית, קרמיקה, נייר או קרטון. (בקרוב לא תוכלו לדמיין איך הסתדרתם בלי החומר המתפקד כדבק בטיחותי לשימוש כללי בבית!)
- ניתן להשתמש ב Paverpol שקוף כאלטרנטיבה ללכה או לשרף עם חימר פולימר.
- נוזל Paverpol הינו נוח לשימוש. הוסיפו את הנוזל בעזרת מכחול, או טבלו את הבד ישירות, סחטו את הנוזל העודף, ופרשו מעל היצירה.
- נוזל Paverpol הוא על בסיס מים, לכן ניתן לשטוף את הידיים ואת המכחולים על סבון רגיל ומים! יש להיזהר שלא לשפוך Paverpol טהור (לא מהול) ישירות לצנרת, מפני שהוא יתקשה.
- נוזל Paverpol מתייבש במהירות. הוא מתייבש למגע תוך שעה, מתקשה במהלך הלילה והופך להיות קשה כמו אבן בתוך שבוע-שבועיים. אם ברצונך להוסיף ליצרית ה- Paverpol לאחר הייבוש, פשוט השתמשו בנוזל Paverpol כדבק.
- הגנו על משטח העבודה שלכם בעזרת מפת שולחן פלסטית, לבשו את סינרכם, הסירו את תכשיטיכם, והתכוננו ליהנות! כעת ניתן לרכוש Paverpol, המוצר המוביל בעולם, בישראל!

באתר שלנו תוכלו למצוא רעיונות לעבודות יצירה, הדרכה, ספרים וטור חודשי המציג את אומן החודש. בקרו באתר באופן תדיר בכדי לראות מה חדש. אנו מקבלים בברכה כל הארה והערה בעמוד הפייסבוק שלנו:
http://www.facebook.com/paverpolisrael