מוצרים דף א

נוזל Paverpol
נוזל ה-Paverpol השקוף נראה לבן במיכל, אך לאחר ייבוש של כמה שעות הוא הופך לשקוף בוהק, ומתקשה לחלוטין תוך שבוע עד שבועיים (תלוי בטמפרטורה). יש לטבול את הבד לתוך נוזל ה- Paverpol, לסלק את החומר העודף ולתלות או לעטוף אותו סביב הדמות. כל כך פשוט ליצור יצירת אמנות חסינה לתנאי מזג אוויר המתאימה לתצוגה בפנים או בחוץ.

נוזל ה- Paverpol קיים בצבעים: שקוף, ברונזה, שחור, אפור וטרקוטה. (ניתן לצבוע את נוזל ה-Paverpol השקוף באבקת ה- Pavercolor).

לרכישה במיכלים במשקל 500, 1,000 ו- 5,750 גרם, או בבקבוק סיפון בנפח 250 מ"ל.

Paverpol Liquid Resin Art craft hobby hardener
Pavercolor
ניתן לערבב את מבחר אבקות ה- Pavercolor שלנו (28 צבעים) עם נוזל ה-Paverpol השקוף בכדי ליצור לוח צבעים אינסופי. <

למניעת היווצרות גושים יש לערבב את אבקות הצבע עם מעט מים לפני שמוסיפים לנוזל ה- Paverpol.

צבעי ה- Pavercolor בגוונים מטאליים יאבדו את הברק כאשר מערבבים אותם עם נוזל ה- Paverpol. להחזרת הברק, יש לערבב את האבקה עם לכת ג'וזפין להברקה ולמרוח שכבה על גבי היצירה הגמורה.

ליצירת צבע המתאים לשימוש בתוך הבית, יש לערבב את אבקת ה- Pavercolor עם מים. לשימוש בחוץ, יש לערבב את אבקת ה- Pavercolor עם לכת ג'וזפין להברקה.

Pavercolors picture
לכות ג'וזפין
לכות באיכות גבוהה, קלות לשימוש, המיועדות לשימוש בחוץ. ניתן לערבב אותם עם אבקות ה- Pavercolor בכדי ליצור צבע עמיד במים המתאים לפאטינות או ליצירת דגש צבעוני. לרכישה בגימור מט וסאטן. (אין להשתמש בלכה מט אקסטרים על צבעים כהים).

ניתן לרכישה בנפח של 100 ו- 375 מ"ל

Josephine art craft hobby varnish matt satin
Pavercotton
פיסות בד עשויות 100% כותנה. ניתן להשתמש בהם ליצירת שיער לדמויות, ליצירת כלים אומנותיים ומשטחי טקסטורה.

רעיון לפרויקט : ליצירת קערה מ- Pavercotton, יש לטבול את בד הכותנה ולהצמידו לצלחת המכוסה בניילון נצמד. לאחר שהתייבש והתקשה במשך שבוע לפחות , יש להסירו מהצלחת ולתת למשטח שהיה במגע עם הניילון הנצמד להתייבש.

לרכישה באריזה במשקל 40 גרם.


Stockinette
מוצר זה מאפשר לך להלביש דמויות ולהוסיף טקסטורה למשטחים. עשוי מ 100% כותנה בסריגה פתוחה וגמישה. ברגע שתטבול אותו בנוזל ה- Paverpol תגלה שהוא מכפיל את אורכו. ניתן גם לצבוע אותו עם אבקות ה- Pavercolor.

לרכישה באריזה בגודל 80 x 100 ס"מ.

art craft hobby scrapbook embellishment
דקורציות הטקסטורה של ג'וזפין
דמוי עץ יבש על בסיס סיבית שהופך להיות גמיש כשמערבבים אותו עם נוזל ה- Paverpol. ניתן להשתמש בו להכנת בגדים לדמויות, לקישוט אלבום זכרונות/ כרטיסי ברכה, וגם עם אבקת Paverpol שקוף/ צבוע בצבעי Pavercolor או עם צבעי אקריליק למראה ססגוני.

לרכישה באריזה בגודל 30 x 50 ס"מ בקירוב

Josephine Relief decoration art craft hobby scrapbook embellishment
לדף 2